Home Page
17.01.2022
17.01.2022
ORGANIZATIONS
WORKSHOPS
ORAL / VISUAL SUPPORT
CONCEPT / PROJECT
Member
join us at facebook !

ViolinİST, kadın kemancılardan kurulu, dans ve performansı birleştiren ilk klasik gruplardan biri olma özelliğini taşıyor.

DJ müziği ile perküsyon show üzerine , Amerikalı Koreograf Irving Resurreccion tarafından hazırlanan dans ve keman performansları izleyenlere görsel ve işitsel bir şölen yaşatıyor.

Performans süresi, maksimum 20 dakika olmakla birlikte 2 ayrı set yani gecede 2 kez sahne alındığında konsepte göre kostüm değişikliği yapılmaktadır.

Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız
Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız Büyük halini görmek için tıklayınız