Home Page
20.03.2019
21.03.2019
ORGANİZASYONLAR
WORKSHOPLAR
SÖZEL & GÖRSEL DESTEK
TASARIM / PROJE
Üyelik
facebook sayfamıza katılın !
Spor Show

Show ekipleri , spor akademisi mezunlarından, jimnastikçilerden ve profesyonel dansçılardan oluşuyor.

Her grubun yanındaki ok yardımıyla ilgili sayfasına ve detay bilgiye ulaşılabilir.

Tüm demoları tek sayfadan izlemek için tıklayınız.

Kaya Adamlar
Akrobalans show. Güç ve dengenin etkileyici bileşiminde nefes kesen bir gösteri.

Performans süresi: 7 dakika

Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar Kaya Adamlar
Ateş Trio Show
Ateş  Show Ateş  Show Ateş  Show Ateş  Show Ateş  Show Ateş  Show
Rampalı Grup Show (Paten-Bisiklet-Break dance)
Rampalı Grup Show
Bu show için alana rampalar ve platformlar kurulur. Üç ayrı ekip, paten, bisiklet ve break dance grupları sırayla akrobatik showlarını sergilerler.
Basket Turnuvalarına Özel Trio Show
Basket Turnuvaları için Trio- Show
Bu show turnuvalarda çok sık kısa aralar verildiği göz önüne alınarak oluşturulmuştur.

Ekip bir bisikletçi, iki break dansçı, bir basketbolcudan oluşur.

İlk arada bisikletçi sahaya çıkar ve kendini bazı ufak akrobatik hareketlerle tanıtır. İkinci arada dansçı çıkar, taklalar atarak sahayı dolaşır. Üçüncü arada bisikletçi gerçek show'una başlar. Dördüncü arada dansçılar gerçek showlarına başlar. Beşinci arada ise tek kişilik basket show yapılır. Devre arasındaki büyük arada ise, tek kişilik basket show, bisiklet show ve dansçılar hep beraber sahnededirler. Bu gösteri bir tür eğlenceli atışma şeklinde geçer. Basket show yapan kişinin topla yaptığını bisikletçi bisikletiyle yapar.
Tranbolin Show
Tranbolin Show
Bu show tranbolin veya tranbolinsiz yapılan sevilen, popüler, ilgi çekici bir jimnastik showdur. Tranbolin'in yayları üstünde sıçranarak basket showlar yapılır veya sadece saha kullanılabilir. Açılış finaller için çok uygundur. Grup hepsi jimnastikçi olan 12 kişiden oluşuyor.

Referans: Burger King basket turnuvasında tranbolin show yapıldı.
Tranbolin Show
Tranbolin Show
Kanguru Bacak Show
KanguruBacak  Show
Dört veya iki kişiden oluşabiliyor. Kanguru bacaklarına benzeyen iki metre yüksekliğinde mekanizmalarla dolaşan, zıplayan, taklalar atan ekip gösteri yaparken yükseklik üç metreye ulaşıyor.10 dakika show yapan grup, istenirse sonrasında kısa bir süre etrafta dolaşıyor.
Ateşbaz Show
Ateşbaz  Show
Ateş yutan adam izleyenlerin soluğunu kesen bir show yapıyor. İki set halinde de yapılabilir.
Tek kişi. Süre:15-20 dakika
Grafiti Show
Grafiti Show
Bu showda yaratılmak istenen konsepte göre bir grafiker seçilir. Beyaz bir pano üstüne Turnuva giriş kapısının önünde show başlar. Sprey boyalarla firmanın logosu, ürünleri, ismi, sloganı yazılabilir.
Bu show'un özelliği çok hızlı ve oyun gibi olmasından kaynaklanır.


Açılışta, yapılan grafiti show'unun başlangıcını görenlerde merak ve ilgi uyanır. Turnuva arasında isteyenler başka panolara firmanın ürünlerini çizerler ve aralarında bir yarışma yapılarak en iyi çizen kişiye firmanın bu ürünü hediye edilir. Turnuva bitişinde ise, kapıdan çıkan seyirciler verilmek istenen mesajın tamamını görürler.
Grafiti Show Grafiti Show Grafiti Show Grafiti Show Grafiti Show Grafiti Show Grafiti Show Grafiti Show Grafiti Show Grafiti Show Grafiti Show Grafiti Show Grafiti Show
Basketball Show
Basketball Show
Basketball ShowBasketball Show
Harlem tarzı show olarak nitelendirilen Basketbol Show'un süresi 10 dakikadır. Harlem kostümüyle ve özel saç stili ile sahneye çıkan sporcu önce basketbol oynanırken yapılabilecek ince hareketleri gösterir. Ardından kendi show'una geçer topu parmağında, ensesinde çevirir ve topla bu tarz seyircinin ilgisini çekecek hareketler yapmaya devam eder.

Daha sonra seyircilerden bir veya iki kişiyi çağırır ve onlarla ufak bir oyun oynar. Bu oyunda çağrılan kişi topu ondan alabilirse firmanın ufak bir hediyesini kazanır.

Referanslar: Show'u yapan sporcu, Nike Free Style'ın düzenlediği Türkiye'deki yetenekli çocuklar yarışmasında, basketbol show'uyla birincilik aldı. Nike'ın sözleşmeli elemanı oldu. Yurtdışında yapılan turnuvalara da özel show yapmak üzere gitmektedir.
Futbol Show
Futbol Show
Futbol Show; Tekli , Çiftli veya Üçlü atışma şeklinde yapılır.

Show süresi 5-6 dakika olup, interaktif istenirse 10-15 dakikaya uzar. Daha ilgi çekici olması için bir MC eklenmesi önerilir. MC ile performans süresi yaklaşık 20 dakikadır.

Referanslardan bazıları: Vodafon , Adidas, Turkcell , Garanti Bonus, Nike Frestly, Türkiye Futbol Show Birinciliği, Vodafon İş Arkadaşım Kupası, Arog (Cem Yılmaz filmi)
Futbol Show Futbol Show Futbol Show Futbol Show Futbol Show
Bisiklet Show
Her tür spor aktivitesine, turnuvalara uygundur.
Bisiklet Show


İki bisikletçinin yaptığı akrobatik show'un süresi 25 dakikadır. İkiye veya üç sefere bölünebilir.

Bisiklet show'u yapan sporculardan biri Bisiklet Federasyonunun düzenlediği yarışmada sekiz senedir bisikletle akrobasi şampiyonluğunu korumaktadır. Aynı zamanda Avrupa ikincisidir.
Bisiklet Show Bisiklet Show Bisiklet Show Bisiklet Show
RitmaBella Spor Dans Show Grubu
RitmaBella Spor Dans Show Grubu RitmaBella Spor Dans Show Grubu RitmaBella Spor Dans Show Grubu RitmaBella Spor Dans Show Grubu RitmaBella Spor Dans Show Grubu RitmaBella Spor Dans Show Grubu RitmaBella Spor Dans Show Grubu RitmaBella Spor Dans Show Grubu RitmaBella Spor Dans Show Grubu
Ponpon Kızlar
Ponpon Kızlar Ponpon Kızlar Ponpon Kızlar
Pandomim ve Cansız Heykeller
Pandomim ve Cansız Heykeller Pandomim ve Cansız Heykeller Pandomim ve Cansız Heykeller Pandomim ve Cansız Heykeller Pandomim ve Cansız Heykeller
Gezici Paten
Gezici Paten Gezici Paten Gezici Paten